top of page

Pohádková odpoledne s výtvarnou dílnou


K vánoční atmosféře neodmyslitelně patří pohádky. Proto jsme do programu mezi svátky zařadili jak osvědčený hit Bílá velryba, tak zbrusu nový příběh o skřítku Vincentovi a jeho malé kamarádce Bódi.

Po představení se jeviště promění v tvůrčí dílnu, ve které si malí diváci budou moci vyrobit výtvory inspirované pohádkou.


27. prosince v 15:00


Bílá velryba / Námořnická pohádka


Dobrodružný příběh o námořnickém životě. A také o pátrání ve všech světových oceánech po tajuplné bílé velrybě, která však neustále uniká v hlubinách moří. Bujará pohádka plná námořnických písní a odrhovaček i dobrodružství s vůní exotických dálav. Vhodné pro děti ve věku 6 – 13 let.


28. prosince v 15:00


Vincent & Bóďa: Dobrodružství v Benátkách


Zbrusu nová pohádka z dílny Staré arény - Malá Bóďa tráví letní prázdniny u dědečka vinaře na Moravě. Ten jí jednoho dne prozradí, že všichni vinaři si nesmírně cení pomoci vinného skřítka Vincenta. Bóďa si není jistá, jestli ji děda nevodí za nos, ale ještě toho večera ji skřítek Vincent požádá o pomoc. A vezme ji s sebou do jednoho z nejkouzelnějších a nejtajemnějších měst světa: do Benátek. A tak začíná zatím největší dobrodružství jejího života.

Po skončení pohádky se dívadelní sál se promění ve výtvarný ateliér, kde si děti budou moct vyrobit originální výtvory.

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page