Přijďte slavit Staré narozeniny

Ač se nám tomu skoro nechce věřit, Stařeně je už osm let!

To chce pořádnou oslavu. Srdečně Vás proto zveme na narozeninovou párty v neděli 4. března. Příjemnou atmosféru zajístí ostravští muzikanti z kapely Banda del caffe. Herci budou krájet narozeninový dort a hrát ve scénkách připravených speciálně pro tento jedinečný večer.

A Vy můžete vyhrát v dražbě fotografie z kavárny a další zajímavé předměty.

Vstup je samozřejmě zdarma!

KONCERT: Skupina BANDA DEL CAFFE vznikla v roce 2012. Jednotliví členové kapely spolu hrají v jiných hudebních projektech a spolu si záhráli už nesčetněkrát, také proto se rozhodli dát tomuto spolku jméno a založit novou ostravskou cover kapelu. Členové kapely jsou:

Sváťa Tulej - vocal, guitar Rudy Horvat - guitars Maro Zeman - bass Pavel Sotoniak - keyboards Jenny Krompolc - drums DRAŽBA: Autorem snímků s názvem TVÁŘ DEPORTACE je fotograf Ondřej Vojčiniak. Jedná se o fiktivní dokument připomínající první deportaci Židů 17. října 1939. Jde o sérii portrétů zachycují tváře mužů, žen a dětí, kteří na nádraží čekají na svou deportaci, aniž by tehdy přesně věděli, co přesně je čeká a jak tragický bude pro ně mít válka konec. Fotografie visí v kavárně Staré arény od 17. října 2017, kdy byly odhaleny na slavnostní vernisáži.


  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2021 Stará aréna

kudyznudy_logo.png