top of page

Přijďte slavit Staré narozeniny

Narozeninová párty Staré arény

Ač se nám tomu skoro nechce věřit, Stařeně je už osm let!

To chce pořádnou oslavu. Srdečně Vás proto zveme na narozeninovou párty v neděli 4. března. Příjemnou atmosféru zajístí ostravští muzikanti z kapely Banda del caffe. Herci budou krájet narozeninový dort a hrát ve scénkách připravených speciálně pro tento jedinečný večer.

A Vy můžete vyhrát v dražbě fotografie z kavárny a další zajímavé předměty.

Vstup je samozřejmě zdarma!

KONCERT: Skupina BANDA DEL CAFFE vznikla v roce 2012. Jednotliví členové kapely spolu hrají v jiných hudebních projektech a spolu si záhráli už nesčetněkrát, také proto se rozhodli dát tomuto spolku jméno a založit novou ostravskou cover kapelu. Členové kapely jsou:

Sváťa Tulej - vocal, guitar Rudy Horvat - guitars Maro Zeman - bass Pavel Sotoniak - keyboards Jenny Krompolc - drums DRAŽBA: Autorem snímků s názvem TVÁŘ DEPORTACE je fotograf Ondřej Vojčiniak. Jedná se o fiktivní dokument připomínající první deportaci Židů 17. října 1939. Jde o sérii portrétů zachycují tváře mužů, žen a dětí, kteří na nádraží čekají na svou deportaci, aniž by tehdy přesně věděli, co přesně je čeká a jak tragický bude pro ně mít válka konec. Fotografie visí v kavárně Staré arény od 17. října 2017, kdy byly odhaleny na slavnostní vernisáži.


  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page