top of page

SOUTĚŽ O PŘEDPLATNÉ 2018 - 2019

Naše braková trilogie je konečně kompletní, a tak můžete u nás ve Staré vidět detektivní thriller, horor a nejnověji i western.

 

V květnu Vám může brak udělat dvojnásobnou radost, můžete totiž vyhrát předplatné pro příští sezónu.

A co je pro to třeba udělat?

Každá zakoupená vstupenka (i v rámci stávajícího předplatného) na kterékoliv květnové představení brakové trilogie bude slosovatelná. Stačí, když po představení napíšete na vstupenku Vaše jméno a emailový kontakt a vhodíte ji do krabice umístěné ve Staré kavárně.

Výherce vylosujeme po posledním brakovém představení v květnu, tedy po detektivce Mrtvé oči 23. května.

Šťastným výhercem se stal Pavel Kupec z Ostravy. A protože byl mezi diváky, cenu si mohl převzít přímo od Honzy Lefnera. Gratulujeme!!!

 

Na video z losování se můžete podívat tady.

TRILOGIE BRAK

 

Série tří autorských inscenací, které vycházejí z brakové literatury a pokleslých žánrů.

K režii každého dílu této trilogie byl přizván jiný režisér / autorský tým.

Brak 1 / Mrtvé oči

B. Jedinák, A.  Klimešová, M. Zika a kol.

Vítejte ve Ztracených Úvalech! V městečku panuje slavnostní nálada. Každý přiložil ruku k dílu, aby byly oslavy sedmistého výročí co nejvelkolepější. A zdá se, že skutečně budou. Jenže z nedalekého lesa začíná pronikat do vesnice neznámé zlo. Existuje zde prastará legenda. Hluboko v lese prý žije cosi, čemu se přezdívá Mrtvé oči. V předvečer slavnosti provádí záhadolog Edgar Perrén výzkum na obelisku skrytém hluboko v lese. Učiní nevídaný objev, o němž okamžitě kontaktuje média. Do vesnice přijíždí Reportérka D. Gropiová, toužící napsat velký článek o děsivé legendě. Když nalezne za nevyjasněných okolností zavražděného Perréna, vydává se neochvějně po stopách vraha, kterým, zdá se, jsou samotné Mrtvé oči.

Režie: Anna Klimešová

Brak 2 / Vana

Jan Lefner

 

Jedná se o příběh, který je založen na skutečných událostech. Byla změněna jen jména, místa a události.

 

Režie: Jan Lefner

Brak 3 / Bob musí zemřít

Adam Steinbauer

Georgie zdědil město. Uprostřed pustiny. To město strádá. Georgie nestrádá. Georgie rozjíždí byznys. A jde mu to náramně. Stači mu k tomu jeden dům a několik děvčat. Obyvatelé městečka tiše přihlížejí. To se má však změnit. Do města totiž přijíždí tajemný cizinec. Jmenuje se Bob. Smrdí prachama a nebezpečím. Od chvíle, kdy překročí hranice města, je Georgiemu jasná jedna věc: Bob musí zemřít.

Režie: Adam Steinbauer


 

bottom of page